úterý 28. května 2024

Téma měsíce na červen 2024

Hezké dopoledne!

Třeba vám jej zpříjemní další vydání naší rubriky, kdy si opět vyhlásíme nová témata pro inspiraci.

 

Jaká byla vaše tvorba během května?

Téma Doprava inspirovalo Rowdy k článku o SPZ , dále vznikla moje úvaha o mamataxi.

Téma Život posloužilo jako inspirace k několika článkům Lan Wang-ťi Chan-kuang Ťün: Sny a cíl;  Pár střepů mého života ; Tajemné propojení ; Řeč duše a srdce ; Osamělost. Dále jsem vytvořila anketu o porodu.

Valin vytvořila článek, ve kterém propojila obě témata.

Témata na červen:

1. Škola/Školka (vysvědčení, zážitky ze škol, vzdělávání...)

2. Ekologie (vztah k ekologii, k přírodě, ekologické chování...)

Výzva: propojení obou témat (ekologie ve školách...).

Pravidla:

Pokud se chcete připojit, vložte odkaz na svoje nové konkrétní články do komentáře níže, abychom se o článku dozvěděli a nezapadl mezi ostatní tvorbou na blogu. K odkazu připojte označení výběru tématu (stačí číslo) a na vašem článku na vašem blogu prosím přidejte ikonku rubriky nebo alespoň informaci o přirazení k Tématu měsíce (tím se ostatní dozvědí, co vás inspirovalo k napsání a zároveň tím pomůžete propagovat Klub blogerů a zvýšit povědomí o něm). Téma by vás mělo inspirovat k tvorbě nového článku. Počet článků není omezen. Může se jednat o libovolný žánr - povídka, recenze, úvaha nebo i fotočlánek. Další měsíc přineseme opět rekapitulaci tvorby našich členů, tedy článků z blogů z Klubu blogerů, které vznikly v daném měsíci. 

A ještě rekapitulace pravidel v kostce, aby vaše články mohly být zařazeny do přehledu vytvořených (jsou to pravidla již uvedena výše): 

- články od členů Klubu blogerů

- články, které vznikly (byly zveřejněny) od vyhlášení témat do konce měsíce, pro který vyhlášení platí (je myšleno datum publikování na blogu)

- odkaz na článek je zmíněn v komentáři pod vyhlašovacím článkem, včetně přiřazení k vybranému tématu (komentář s datem do konce měsíce, pro který je vyhlášeno)

- u konkrétního článku na vašem blogu je ikonka rubriky nebo informace o přiřazení k Tématu měsíce

- počet a žánr článků není omezen

Děkujeme za komentáře a články, které díky tomu vzniknou. (Účelem je podnítit novou tvorbu na blogu, nikoli hledání odpovídajících článků v archivu. A rovněž pomoci s propagací Klubu blogerů, aby čtenářů jednotlivých blogů věděli,  proč jste se rozhodli vytvořit zrovna takový článek. Děkujeme za pochopení.)

A pokud máte nápad na téma, napište jej do komentáře. V následujícím období může být inspirace pro ostatní právě od vás.

4 komentáře:

 1. Zajímavá témata, ale zatím mě nic nenapadá a na školy mám jen dost temné vzpomínky plný traumat.. A o tom se mi nechce psát... 🧐

  OdpovědětVymazat
 2. 2. Ekologie https://anawiblog.blogspot.com/2024/06/tridite.html

  OdpovědětVymazat
 3. 1. https://anawiblog.blogspot.com/2024/06/bilancovani-skolniho-roku.html

  OdpovědětVymazat
 4. 1. Škola
  https://anawiblog.blogspot.com/2024/06/anketa-o-skole.html

  OdpovědětVymazat