O klubu

Vítejte na stránkách Klubu blogerů.Smyslem a cílem našeho klubu je sdružovat česky a slovensky píšící blogery napříč platformami, poskytnout jim prostor, kde se mohou virtuálně potkávat a pomáhat jim s propagací jejich vlastní tvorby. K tomu se dle zájmu členů přidávají i další aktivity.

Co vám může klub nabídnout:


  • Tím asi nejzajímavějším pro většinu z vás bude prezentace vašich nejnovějších článků a to dokonce v členění dle kategorie blogu.
  • Možnost nalézat nové blogery a blogy podle toho, co vás zajímá.
  • Členové klubu se mohou zapojovat do všech klubových aktivit.
  • Každý člen klubu se může stát jedním z jeho správců a vést tu vlastní projekt/rubriku. V tomto případě je však podmínkou mít zřízený účet na blogspotu (blog tu mít nemusíte)
  • Klub dává možnost svým členům propagovat jak samostatným příspěvkem, tak ve zvláštním boxíku na tomto blogu své vlastní soutěže, projekty, případně další aktivity.
  • Klubový blog bez reklam (alespoň prozatím - o případné změně bychom vedli diskuzi).

Jak to funguje:

Každý člen - tedy přesněji jeho blog/y - je zapsán do systému pod zvolenou kategorii. Systém si pak automaticky přebírá z jeho blogu každou informaci o nově publikovaném příspěvku a téměř okamžitě zveřejní upoutávku na příspěvek v příslušné kategorii. V každé kategorii se zobrazuje pouze 5 nejnovějších článků - což ve skutečnosti znamená, že současně uvidíte cca 50 článků z různých kategorií.
Je vyzkoušené, že to funguje u všech blogů na bloggeru/blogspotu, e-stránek, pise.cz (všechny koncovky), wordpressu... Zobrazují se i některé blogy fungující na vlastních doménách, ale tam může záležet na nastavení domény. 

Zaujala vás myšlenka klubu?
Tak neváhejte, přečtěte jednoduchá pravidla a přihlašte se.
Čím víc nás bude, tím víc to tu bude žít.

Žádné komentáře:

Okomentovat