úterý 28. prosince 2021

Téma měsíce na leden 2022

Přeji vám krásný prosincový den.

Rok rychle utekl, jsme zase o rok starší a naše děti o rok vyrostly. A nás dnes čeká vyhlášení vítěze soutěže za druhé pololetí roku 2021 a představení témat pro inspiraci k tvorbě v lednu nového roku 2022.

 

Nejprve chci poděkovat všem, kteří tvořili své články na téma, ať už soutěžně nebo nesoutěžně. Doufám, že i v nadcházejících měsících se budete připojovat, nejlépe tak, že o svých článcích dáte vědět do komentářů.

Během období červenec až prosinec, které bylo vyhlášeno jako soutěžní, si nejlépe vedl bloger Macho, který získal díky svými filmovým článkům 24 bodů. Gratulujeme! Stává se tak držitelem Ceny Tématu měsíce za rok 2021 v Klubu blogerů a má právo si umístit ikonku na svůj blog . Dále bude osloven k rozhovoru a vybrání tématu na únor.  

Na dalším místě se umístila Jitka S. se svými několika blogy, nejčastěji zastupovaná blogem o knížkách. Blahopřejeme!

 


 

Vzhledem k tomu, že v posledních měsících se Téma měsíce stalo soutěží víceméně mezi dvěma blogery a pouze sporadicky se přidal někdo další, rozhodla jsem se v soutěžení dál nepokračovat. Téma měsíce bude i nadále probíhat dál, jako původně, ale nebude mít soutěžní ráz. 

Co vzniklo uplynulý měsíc?

Ze soutěžních článků vzniklo na téma Vánoce u nově přijatého blogu Vánoční přání a Vánoční filmy a od Jitky Vánoční koleda, dále u Kerii o vánočních pohádkách.

Mimo soutěž vznikl remake vánoční povídky od Tlustjocha, dále moje články Jak to vidí pan M., o zdobení stromečku. Na téma Světlo jsem vytvořila fotočlánek s večerním osvětlením a měsícem. Obě témata jsem zkombinovala v článku s fotkami z vánoční Malagy.

A nyní již vyhlášení témat pro měsíc leden.

1. Alkohol a jiné neřesti (zážitky ze silvestra, opilecké povídky, úvaha o závislosti...)

2. Zvířata (fotky vašich mazlíčků, pohádka o pejskovi a kočičce...)

A výzva - to bude těžké, třeba na čem je závislý váš pes :-)

Budu ráda, když na podnět našich témat vzniknou jakékoli články (v mezích publikovatelnosti) a ještě raději, když odkaz na ně vložíte do komentáře níže, abychom se o článku dozvěděli. K odkazu připojte označení výběru tématu (stačí číslo) a na vašem článku na vašem blogu prosím přidejte ikonku rubriky. Počet článků není omezen. Další měsíc si je představíme. Už se na ně těším.

A nakonec tu mám jestě jeden úkol pro vás. Jestli máte zájem a napadá vás nějaké téma, o kterém byste rádi psali (fotili) a také byste si rádi přičetli články jiných, podělte se o ně s námi v komentáři. V průběhu roku budu vhodná témata vybírat a zařazovat. Předem děkuji.

Přeji vám úspěšný nový rok, v osobním životě i ten blogerský. A hlavně zdraví!

Brzy v roce 2022 nashledanou.

Iva 
21 komentářů:

 1. 1. https://anawiblog.blogspot.com/2021/12/alkohol-ja.html?m=1

  OdpovědětVymazat
 2. 2. https://anawifoto.blogspot.com/2021/12/havrani-vrany.html

  OdpovědětVymazat
 3. Neviem či sa zapojím, ale gratulujem oceneným. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. 1 https://anawiblog.blogspot.com/2022/01/jste-kurak-anketa.html

  OdpovědětVymazat
 5. 1.https://blogmeradosti.blogspot.com/2022/01/nas-pepicek.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže asi 2.téma :-) děkuji za příspěvek

   Vymazat
  2. Jo, jo. Nějak jsem to popletla. Téma - zvířata.

   Vymazat
 6. 1. závislost na nakupování
  https://anawiblog.blogspot.com/2022/01/svet-shopaholicu-dalsi.html

  OdpovědětVymazat
 7. Přeji všem blogerům pěkný rok 2022. Psát bohužel pořád nemohu a přidávat fotky už vůbec ne. Na zítřejší zabíjačku našeho čuníka vás tedy nemohu pozvat ani virtuálně... Já letos tedy nemám ani oprávnění nikoho zvát, protože prasátko bylo vykrmeno téměř úplně bez mého vlastního přičinění. Pokud tedy nepočítám pěstování a sklizen brambor a řepy, které byly použity jako krmivo a na jejihž obhospodařování jsem se podílel. Uvidím jak zde v pojetí autorů dopadne téma alkohol a až pak vás budu moci případně pozvat na sklizně meruněk a švestek z mého sadu, které bývají velmi často na alkoholický mok přetaveny. Na jednu stranu je to škoda, ale opravdu znám víc lidí, kteří chlastají, než těch, kteří dávají přednost povidlům, marmeládám a zavařeninám... Věžičku v sadě mám obyvatelnou, dnes tam padl teplotní rekord plus 35 stupnů C. Zbývá jen nakoupit teploměry
  a čidla pro meteostanice a letošní zakuřování kvetoucích stromů proti jarním mrazům, pokud bude nutné, proběhne poprvé v pohodlíčku a nebudu muset ze sadu chodit až do baráku. Jeden z našich kocourů je zavislý na vysedávání v donjonu. A pomluvy o mé závislosti na alkoholu utne až jednou silniční kontrola s foukáním do balonku... Mějte se fajn a žádný strach, já po žádném blogerovi nechci, aby ode mě něco nakupoval a nebo aby stanoval u nás na zahradě a nebo stál modelem před mým fotoaparátem. :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Zvířata: https://sbirkaknih.blogspot.com/2022/01/o-rezate-veverce.html

  OdpovědětVymazat
 9. 1. https://anawiblog.blogspot.com/2022/01/minipivovary.html?m=1

  OdpovědětVymazat
 10. A co takhle pohádka o zvířátkách?
  Na mém blogu ji najdete ke čtení i poslechu:-).

  2. https://www.pisuprodeti.cz/p/statecni-kamaradi-3-5-2020.html

  OdpovědětVymazat
 11. Sice ještě nejsem členem, ale jednu červenku bych tu měla: https://visutazahrada.blogspot.com/2022/01/lednova-vysivka-pro-zacatecniky.html

  OdpovědětVymazat
 12. 2. Zvířata
  https://anawifoto.blogspot.com/2022/01/lobopark.html?m=1

  OdpovědětVymazat
 13. Díky za gratulace

  Téma Závislost
  http://muj-filmovy-svet.pise.cz/53-vedlejsi-ucinky.html

  OdpovědětVymazat
 14. Další knížka o zvířátkách k TM: https://sbirkaknih.blogspot.com/2022/01/povidani-o-pejskovi-kocicce.html

  OdpovědětVymazat
 15. 2.https://blogmeradosti.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tenhle článek?
   https://blogmeradosti.blogspot.com/2022/01/kocici-rec.html

   Vymazat
  2. Jo, jo. Kočičí řeč.

   Vymazat
 16. 2. https://anawifoto.blogspot.com/2022/01/sledovani-holubu.html

  OdpovědětVymazat