Správci a rubriky

Zde najdete přehledně a na jednom místě vše o správcích klubu a rubrikách, které mají v kompetenci.

Jitka S.

aneb moje maličkost. Jsem zakladatelkou klubu. Jako taková mám na starosti přihlášky, příjem nových členů a jejich zápis do všech seznamů. Krom toho mi můžete psát i dotazy a připomínky k chodu klubu, včetně nabídek vlastní účasti na správě klubu.
Vedu rubriky Fotoúlovky a Hrátky. Také mi můžete posílat příspěvky do rubriky Jak na to, která sice nebyla oficiálně představena, ale jak jste asi pochopili z dosavadních článků, slouží k publikaci nejrůznějších nápadů, návodů a tipů, jak co udělat nejen na blogu.

milá osůbka, která mi brzy po založení klubu sama nabídla svou pomoc. Má na starosti rubriku Ptejte se.  Takže pokud se nám někdo chcete představit a zároveň nechat vyzpovídat, přihlašte se u ní (nejlépe v komentáři pod odkazem výše). K tomu si později přibrala i Kluboviny - měsíčník v němž se ohlíží za uplynulým obdobím.


se na svém blogu zabývá převážně cestováním - mimochodem ty její fotky jsou úchvatné. Ačkoliv je časově velmi vytížená, přesto nabídla pomoc a ujala se rubriky Když nebloguji. Díky ní máte možnost poznat naše členy i jinak než prostřednictvím blogu.

Anawi

Známe se z blogu už velmi dlouho, proto jsem se nemusela vůbec rozmýšlet, když mi nabídla spolupráci. Adoptovala si rubriku Téma měsíce, která se u našich členů těší velké oblibě. V rámci této rubriky pro vás každý měsíc vymýšlí témata, která by vás měla inspirovat k nejrůznější tvorbě.


Dalším posilám se rozhodně nebráníme, takže pokud máte zájem rozšířit nejen řady správců ale také aktivity klubu, tak pište na klubový e-mail, a to i v případě, že sami nemáte žádný konkrétní nápad. Společně něco vymyslíme.

klub.blogeru@gmail.com