neděle 15. května 2022

Vtípky 5/2022

Přejeme hezký den!

Děkujeme za to, že věnujete čas naší rubrice Vtípky.


Nejdříve nová fotka k okomentování, tentokrát z mého archivu. Jestli chcete, abychom příště vymýšleli komentář k vaší fotce, neváhejte nám nějakou poslat podle instrukcí níže.

Pravidla pro účastnění se: 

Upravenou fotku můžete posílat na mail klub.blogeru@gmail.com s uvedením předmětu "Vtípky" a  svojí přezdívkou (jakou vystupujete na blogu) do 10. následujícího měsíce, tentokrát tedy do 10. června. Nebo připojte komentáře pod tento článek. Všechny vytvořené komentáře členů klubu a doupravené fotky (do tohoto termínu) v květnu zveřejníme. 

A jestli chcete, aby ostatní komentovali i vaše fotografie, můžete nám vhodné fotky nebo obrázky posílat průbězně na mail klubu klub.blogeru@gmail.com s uvedením předmětu "obrázek k okomentování", aby se nám nespletl s jinými. Obrázky nemusejí být aktuální, ani momentky. Mohou být naaranžované nebo i kreslené. Vybrané obrázky budeme postupně v nové rubrice zveřejňovat k okomentování. Ještě doplním, že účast v této rubrice stejně jako jiné aktivity klubu jsou určeny pro členy Klubu blogerů. Číst články samozřejmě může kdokoli :-)

Děkujeme. 

A komentáře k fotce z minula:


Macho: To je teda budíček!

 

2 komentáře:

  1. K nové fotce: Pf, ta mladá hledí nějak shora! Co si o sobě myslí?

    OdpovědětVymazat
  2. "Babičko, proč máš tak velké zuby?"
    "Neprovokuj, víš že jsem Hladová!"

    OdpovědětVymazat