pondělí 5. dubna 2021

Březnové fotoúlovky

Zdravím vás a přeji krásný den. Doufám, že si ještě užíváte ten sváteční prodloužený víkend. A abyste ho měli zajímavější, přináším další várku vašich fotoúlovků.

Anawi poslala kapku vody a na další fotografii se s námi podělila o papírový model zámku Troja - papírové modelářství je koníčkem někoho z jejích příbuzných. Další podobné obrázky naleznete u ní na blogu.Ani tentokrát nemohla chybět fotografie od Tlustjocha: z cyklu Výlohy a vitrýny (Praha, Karlín, výřez, odraz ve skle, převod do ČB)


Fotky od Trimaliny jsou ve velmi podobném duchu...
A nakonec trošku jara od VendyWTaké už se těšíte na to skutečné, opravdové jaro? Já moc. A doufám, že konečně i já budu mít příležitost se tu nějakým svým úlovkem pochlubit. Zima není mé oblíbené období a přiznám se, že z domu vycházím jen v nejnutnějších případech - tedy do práce a zpět. A to se moc příležitostí k focení nenaskytne. - zvlášť, když je tou dobou tma jak v pytli. Tímto chci tedy poděkovat všem, kteří fotili a přispívali do rubriky i v zimně.

Těším se zase za měsíc.
klub.blogeru@gmail.com

10 komentářů:

 1. Zimu, když je hezká, fotím ráda, I když rozkvetlé jaro nebo léto raději. Díky téhle rubrice jsem se začala víc dívat na detaily kolem sebe a všude se dá najít něco zajímavého, i třeba v obýváku:-)

  OdpovědětSmazat
 2. Překvapilo mě, že se lepením modelů ještě někdo zabývá. Svého času se tím zabával můj syn, měl toho slepeného spousty včetně Staroměstské radnice, Kokořína, pak krásných tří domů různých stylů a to nepočítám spousty menších modelů všeho druhu....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem k tomu, že se stále vyrábějí nové a nové hrady,zámky i další, tak těchto modelářů není málo.

   Smazat
 3. Jakékoliv roční období je krásné, když je modrá obloha.

  OdpovědětSmazat
 4. Papírový model hradu nebo zámku bych si docela ráda slepila :-) Do "Fotoúlovků" se může zaslat libovolná fotografie?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cokoliv, co tě oslovilo, zaujalo, o co se chceš s ostatními podělit...
   Jen musí být aktuální, tedy pořízená během uplynulého měsíce.

   Smazat
  2. Neberte to jako reklamu, já kupuju vystřihovánky v poslední době tady v tom eshopu https://www.betexa.cz/ , mají tam různé věci a obtížnosti, dřív jsem něco koupila i v knihkupectví, asi Luxoru, ale tam toho moc neměli.

   Smazat
 5. Nádherné fotky :-) Papierové modelára som kedysi poznala :-) Obdivujem to.

  OdpovědětSmazat
 6. Kdysi jsem s dětmi lepila modely památek a vím, že to chce přesnost, trpělivost a zabere to hodně času. Měli jsme model Staroměstské radnice, zámek Blatná, Letohrádek královny Anny i Karlštejn. Takže za mě dávám "hlas" modelu, protože za tím je práce a práce ... a toho času. ☺

  OdpovědětSmazat