neděle 28. listopadu 2021

Téma měsíce na prosinec

Hezké nedělní odpoledne. 

Příští týden začne prosinec a je tu poslední možnost se v letošním roce zapojit do soutěže se svými blogovými výtvory na daná témata. Ještě chvilku budu napínat, která to budou.


pátek 5. listopadu 2021

Říjnové fotoúlovky

To nám to utíká! Říjen je pryč a za chvíli máme Vánoce. Vždyť už koncem listopadu začíná advent. Ale nepředbíhejme. Ještě si trošku zavzpomínáme s vašimi fotoúlovky na ten právě uplynulý měsíc..

čtvrtek 28. října 2021

Téma měsíce na listopad

Krásný sváteční den.

Je tu další zveřejnění inspirací pro vaši tvorbu. Ale předtím ještě rekapitulace.


pátek 15. října 2021

Hrátky: S čísly

Hrajete si rádi se slůvky? Od toho tu máme tuto občasnou rubriku, v níž vám cca 2x do roka nabízím inspiraci různým k hrátkám. Další zadání je jednoduché:

S čísly

středa 6. října 2021

Fotoúlovky v září

Dnes, kdy dávám dohromady vaše zářiové fotoúlovky, to venku vypadá, že podzim se definitivně ujal vlády. Září však ještě bylo příjemné, místy teplé, na mnoha místech proběhly hody, na jižní Moravě vinobraní s tradičním burčákem... A jak je zachytili ve fotografiích naši členi?

úterý 28. září 2021

Téma měsíce na říjen

Přeji hezký sváteční den a jestli máte volno, tak ať ho můžete strávit podle svého!

Je tu vyhlášení nových témat pro inspiraci k vašim článkům. A samozřejmě také rekapitulace tvorby za září.


 

pondělí 6. září 2021

Srpnové fotoúlovky

Nevím, kolika z vás se dotkl konec prázdnin ať už jako studentů nebo rodičů školáků. I počasí za ním zřejmě udělalo definitivní tečku. Sice má být prý ještě teplo, ale na koupání už to stejně nebude. Pojďme se tedy ohlédnout za uplynulým měsícem a snad i trošku zavzpomínat na léto...